Kim jesteśmy?

Koło naukowe NANOIN zrzesza studentów Politechniki Wrocławskiej pasjonujących się nanoinżynierią. Opiekunem Koła jest dr inż. Wojciech Rudno-Rudziński. Naszym głównym celem jest poznawanie współczesnych technologii otrzymywania materiałów w skali nanometrowej oraz poszerzanie wiedzy na temat metod badania i zastosowania sztucznie wytwarzanych nanomateriałów.

Innymi słowy jesteśmy grupą młodych ludzi zafascynowaną światem, w którym rozmiar obiektów odgrywa kluczową rolę i którego nie możemy zobaczyć gołym okiem, przy użyciu lupy ani nawet standardowego mikroskopu optycznego. Staramy się zrozumieć zjawiska z pogranicza fizyki, fotoniki, biologii, chemii, biofizyki i inżynierii, które zachodzą w skali tak małej, że prawa przyrody, które znamy z życia codziennego przestają obowiązywać.

Dołącz do nas!

Interesujesz się nanotechnologią?
Chciałbyś dołączyć do Koła NANOIN?

Zapraszamy na spotkania Koła, informacje o najbliższym zebraniu znajdziesz w aktualnościach. W razie pytań nie wahaj się do nas napisać: nanoin@pwr.edu.pl.